Нові моделі з електронним кодовим замком.

ТМ Лука це фірма яка постійно шукає щось нове та не заспокоються на досягнутому. До Вашої уваги нові моделі посилених сейфів для дому та офісу з електронним кодовим замком надійні та зручні в використанні: http://safelock.lviv.ua/?page_id=123


Нові моделі.

В серійному виробництві ТМ «Лука» з’явилися нові моделі серії СМ. Переглянути можна на: http://safelock.lviv.ua/?page_id=123. Вже є в наявності в магазині «Сейфи» на Франка, 27 у Львові, або замовляйте доставку перевізником зі знижкою 5%.


Сейфи на відбиток пальця.

Тепер в серійному виробництві ТМ «Лука» є моделі із замком на відбиток пальця. Зокрема побачити їх можна серед збройових сейфів – це  ШЗБ145.  А замовити з подібною додатковою опцією можна будь-який сейф.


З Новим роком!

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай 2016 рік буде безпечним для Вас и Вашого дома, а відчуття захисту та впевненості у майбутньому ніколи не покидає Вас!


З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні відвідувачі нашого сайту, щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо, щоб у Вашому житті й житті Ваших близьких завжди було місце для оптимізму, віри в успіх. Нехай 2014 рік буде для Вас щедрим, відкриє нові горизонти, примножить оптимізм і сили, а плідна праця принесе успіх та процвітання!


3d-прогулянка по магазину сейфів.

Не маєте можливості приїхати до нас в магазин? Тепер ви можете зробити це віртуально. Вам сюди – http://luka.ua/?page_id=671


Євро-2012 нікого не залишає байдужим.

Евро2012

сейф до Евро2012

ДО Євро – 2012 конструкторами «Лука Сейфи» був сконструйований унікальний у своєму роді сейф, вага якого складає приблизно 70кг, висота майже 60см. Побачити його можливо нажаль тільки на сайті, але можливість придбати все ж таки є!


Іноді треба вчасно скористатися моментом.

Дороги вишукані сейфи можливо купити набагато дешевше. Треба тільки скористатися моментом. Заходите на сайт http://safelock.com.ua/index.php?cat=72&filter_id=12,  вибираєте модель з поміткою “спеціальна ціна”, замовляєте по тел. 225-70-25, або в магазині «Сейфи» на Франка, 27, і за декілька днів він вже радує Вас у власному приміщені.


Сейф вагою майже 2 тони та висотою 1,89м.

Увага! У продаж з’явився новий сейф – «ФІШЕ Карат 50» («Fichet-Bauche», Франція, модель CARAT50). Стояти буде на складі. На складі тому, що важить майже дві тони (1740 кг). Сейф висотою 1890 см 5-го класу. Детальніше про сейф...


Нова посилена серія одностінних офісних та зброярських сейфів.

Серед офісних одностінних і зброярських сейфів нашого виробництва з’явилася нова серія сейфів (ШОП і ШЗБП). Сейфи відрізняються потужнішою конструкцією дверцят та корпусу, стандартно замикаються замком сейфого типу Mauer (Німеччина). За бажанням замовника, можлива додаткове встановлення електронного або механічного кодових замків, а також виготовлення сейфів під замовлення за індивідуальними розмірами.


Copyright © 1996-2016 Сейфи у Львові. Лука. Магазин Сейфів. Всі права захищено.