Інструкція до сейфу «Stark» з електронним кодовим замком (з кнопкою «Memory» на зворотньому боці дверцят сейфа)

Передмова: кожне натискання клавіші супроводжується звуковим сигналом з одночасним загоранням зеленого світлодіода. Сейф обладнаний 12-ти клавішною м’якою клавіатурою:

  • 10 клавіш з цифрами та 26 літерами;
  • клавіша «A» використовується  при відкриванні сейфу;
  • кнопка «Memory» на зворотньому боці дверцят сейфа використовується  при перекодуванні сейфу;
  • кількість знаків цифрової комбінації 6.

Керівництво з експлуатації:

Вставити одну батарейку типу 6F22(КРОНА) 9V (тількі «Alkaline» чи «Fotoline») у контейнер на зворотньому боці дверцят сейфу.

Усі сейфи продаються з транспортним кодом  «000000».

Після монтажу сейфу внесіть свій особистий код, згідно інструкції, що наведена нижче:

  1. 1. Відкриття сейфа за допомогою транспортного коду:

Наберіть код “000000” та натисніть кнопку “А”, загориться зелений світлодіод, поверніть ручку за годинниковою стрілкою. Сейф відкрито.

  1. 2. Перекодування замка:

Натисніть кнопку «Memory» на зворотньому боці дверцят сейфа , введіть новий код (6 цифр), натисніть кнопку “А”, якщо зелений світлодіод загориться – код прийнято, якщо червоний – почніть перекодування спочатку.

Увага! Запам’ятайте ваш особистий код! Постачальник не несе відповідальності за втрату користувачем особистого коду. Його відновлення можливе тільки за умови втручання технічної допомоги.

  1. 3. Перевірка роботи кодового замка сейфу з новим кодом:

Перевірка здійснюється при відчиненій двері сейфу та висунутих ригелях. Наберіть Ваш новий особистий код, натисніть кнопку “А”, загориться зелений світлодіод, поверніть ручку за годинниковою стрілкою. Якщо ригелі втягнулися, то перекодування пройшло успішно. Перевірте декілька разів.

  1. 4. Закриття сейфу:

Закрийте двері сейфу і поверніть ручку проти годинникової стрілки до повного закриття сейфу.

Системи безпеки:

  • Тимчасове блокування сейфу: сейф тимчасове блокується після 3-х спроб відкрити його шляхом введення помилкового коду, клавіатура сейфу не буде реагувати на натискання від 1 до 30 хвилин (в залежності від активації цього режиму), потім система повернеться у робочий стан і можна буде вводити код.
  • Не можна докладати зусиль при повороті ручці.

Аварійне підключення елементу живлення:

Якщо процес відкривання сейфу супроводжується загоранням світлодіоду, це означає, що батарейка потребує заміни. Після цього сигналу можна провести ще приблизно 30-50 відкривань. Коли батарейка зовсім не буде діяти, сейф може бути відкритий після підключення зовнішнього джерела живлення (9V КРОНА Alkaline). Для цього, дотримуючись полярності, притуліть батарейку до зовнішніх контактів на панелі управління, наберіть Ваш новий особистий код, натисніть кнопку “А”,  та поверніть ручку за годинниковою стрілкою до повного відкриття сейфу.

Після заміни елементів живлення перевірте працездатність сейфу при відкритих дверцятах. При потребі введіть новий код.

Примітка: покриття контактів підключення зовнішнього джерела живлення являє собою тонкий шар міді та срібла, нанесений шляхом напилення на поліетиленову плівку. Потемніння контактів (часткове окислення срібла) не приводить до погіршення їх провідності. Відсутність живлення чи його часткове зникання при підключенні зовнішнього джерела живлення зумовлене не втратою провідності контактів, а є некоректним підключенням джерела живлення. Категорично забороняється будь-яким чином чистити поверхню контактів (гострі предмети, будь-який порошок і таке інше)!!!

Монтаж. Дверцята стінних сейфів після монтажу та під час ремонту повинні бути відкриті(без елементів живлення) до повного висихання стіни та ніші для забезпечення коректної роботи замка та виключення попадання конденсату у замковий блок сейфу.

Категорично забороняється встановлювати сейфи у стіни та приміщення з підвищеною вологістю.

Гарантійні обов’язки продавця та виробника залишаються дійсними тільки при наявності гарантійного талону та коректним використанням сейфа згідно інструкції

…, а також сертифікату. Сертифікат та гарантійний талон треба зберігати окремо від придбаного сейфу та пред’явити майстру при необхідності ремонту сейфа.